Фільм Тільки правда (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі історії знаходиться один досвідчений адвокат, який постійно займається розслідуванням різноманітних злочинів. Стало відомо, що чоловік тривалий час не міг уявити, що буде в його житті далі. Він вічно стикався з якимись перешкодами на своєму шляху, і раптом, несподівано з’явилася справа, над яким він довго ламав голову. З’явився новий клієнт, в його ролі виступає звичайний підліток, якого нещодавно почали звинувачувати в тому, що він замішаний у вбивстві власного батька. Герой цієї історії розуміє, що хлопчик не міг вчинити такий злочин заради грошей, це вважається аморальним.

Зараз, головний герой вирішив взяти ситуацію під особистий контроль. Він упевнений, що потрібно провести розслідування цієї справи самостійно. Кожного разу підходячи по-новому до цього процесу, чоловік ніяк не міг зрозуміти, чим може одного дня закінчитися ця історія. Видно, що персонажа переслідують різноманітні неприємності, і він точно не може зрозуміти, чому все якось завершиться. Фільм Тільки правда (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Звичайно, головний герой мріяв про те, що все буде нормально, але він ніяк не міг уявити, чим усе завершиться. Історія вічно набирала несподіваний поворот, і впоратися з такою кількістю проблем, було просто неможливо.

Режисер: Кортні Хант
В ролях: Кіану Рівз, Рене Зеллвегер, Гугу Эмбата-Рв, Шон Бриджерс, Джеймс Белуші, Кеннет Чої, Гебріел Бассо, Крістофер Беррі, Томас Мерфі, Лара Грайс


загрузка...