Молодий хлопець на ім’я Тео є дуже симпатичним і цілком цікавим. Свого дня народження на честь 18 років він виявився абсолютно один. Хлопець відвідав концерт панк-року, де неабияк перебрав зі спиртним. Він був настільки засмучений, що був дуже радий новому знайомству з дівчиною на ім’я Маг. Вона виявилася дуже приємною особливою. Вона була відкрита до спілкування і запросила хлопця провести у неї ніч. Будучи у неї вдома, Тео усвідомлює, що закохався в нову знайому по вуха. Він не бажає розлучатися з нею, вважаючи Маг своєю єдиною звуженою. Але без проблем в історії кохання цієї пари не обійдеться. Тео належить по закінченню літа виїхати з міста. Розставання неминуче.

Цей крок був спланований досить давно і змінити своє рішення-значить поставити хрест на своєму майбутньому. Не бажаючи розлучатися з Маг, хлопець шукає способи зберегти відносини. Відмовляється, що дане рішення досить проблематично. Опиняючись перед вибором, закохані стикаються з серйозними проблемами, і здається, що вони просто не здатні вирішити їх.

Прийняти вірне рішення не дають бурхливі почуття, що заполонили їх молоді голови. Але все ж варто задуматися, що з ними станеться, коли пристрасть просто піде. Фільм Тимчасові татуювання (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Pascal Plante
В ролях: Ентоні Терион, RoseMarie Perreault, Lysandre Nadeau, Бріджітт Пупар, Ніколь-Сільві Лагард, Léon a Rousseau, Rémi Goulet, Lauren Mallais-DeLuca, Ені Джин Савариа, Maxime-Olivier Potvin

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress