Маленький Сашко Ковальов з’явився на світ зі страшним діагнозом ДЦП. Батькам навіть пропонували відмовитися від хворої дитини, залишивши його в пологовому будинку. Згодом хлопчика чекав би дитячий інтернат для інвалідів. Але його забрали додому. Батько вирішив виховувати свого сина так, наче той абсолютно здоровий, однак має невеликі «тимчасові труднощі». У першу чергу дитина має все робити сам: їсти, одягатися, спускатися і підніматися по сходах, гуляти. Тобто ніяких поблажок за станом здоров’я йому не давалося. Все це дуже допомогло Саші у фізичному розвитку, він навіть почав самостійно ходити, що при такому діагнозі можна вважати дивом.

Але в психологічному плані хлопчикові була нанесена серйозна душевна травма, біль від якої переслідувала його довгі роки. Через перенесених принижень з боку однолітків і хвилин, коли йому ніхто не приходив на допомогу, молодик зненавидів батька, після закінчення школи покинув рідний будинок і поїхав у чужий город. Олександр вважав, що там його вже нічого не тримає, а в іншому місці він зможе стати щасливим. Загартований характер героя допоміг йому за п’ятнадцять років досягти дуже багато, а головне, успішної кар’єри і прекрасної сім’ї.

Але образа на батька так і не пройшла. Однак події, пов’язані з професійною діяльністю, знову приводять чоловіка в рідне місто і зіштовхують з батьком. Фільм Тимчасові труднощі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Михайло Росходніков
Актори: Ріналь Мухаметов, Іван Охлобистін, Ілля Рязанов, Вікторія Соловйова, Ян Цапник, Ірина Пегова, Ірина Безряднова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress