«Тіснота» — новий драматичний фільм російського виробництва, події якого розгортаються в Нальчику в 1998 році. У країнах СНД поступово ситуація стає більш стабільною. Більшість бандитських угруповань припинило свою діяльність і розпалося. Однак такою стабільною обстановкою може похвалитися далеко не кожне місто. На території Нальчика все ще є злочинні організації, в тому числі одна небезпечна група викрадачів. Діють вони дуже швидко, не створюють шумно, працюють злагоджено. Після себе вони не залишають слідів. Бандити вибрали собі нову мету, нею стала звичайна, нічим не примітна молода пара. Молоді люди були закохані і незабаром збиралися одружитися.

В один з ввечері молоді люди зібралися в будинку разом зі своїми родичами, щоб скромно відсвяткувати свою заручини і обговорити деякі деталі весілля. Старша сестра Давида працювала разом з батьком в гаражі, щоб хоч якось допомагати своїй сім’ї. Вона намагалася робити все, що в її силах, щоб допомагати батькам і молодшому брату. Вона щиро рада за свого брата і його невістку. Але вночі сталося непередбачене подія, яка назавжди змінилося подальше життя всіх членів сім’ї. Молоді люди були викрадені, а їхні батьки отримали записки, в яких викрадачі вимагали викуп. Сума була настільки величезною, що батьки просто не уявляли, що їм робити. Викрадачі зазвичай досить ретельно вибирають своїх жертв. Про хлопця вони дізналися те, що він виріс в єврейській родині.

Вони припускали, що сім’я дуже забезпечена, і таким чином вони зможуть пристойно поживитися. У цьому містечку ніхто не звернеться за допомогою в поліцію, тому що ніхто не зможе впоратися з бандитами. Фільм Тіснота (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кантемир Балагов
В ролях: Артем Ципін, Назір Жуков, Ольга Драгунова, Єгор Шевяков, Веніамін Кац, Дар’я Жовнер

загрузка...