загрузка...


Самий трагічний фільм 20 століття. Цей фільм-катастрофа підніс до вершини слави знамениту співачку Селион Діон і відкрив світові чудового актора сучасності Леонардо Ді Капріо. Катастрофа, яка сталася у водах Атлантичного океану в 1912 році не залишила нікого байдужим, включаючи режисера Джеймса Кемерона. Легендарний «непотоплюваний» лайнер під назвою «Титанік» отруївся в плавання, узявши на борт величезна кількість пасажирів. На борту цього корабля молоді серця Джека і Рози зустрічають одне одного і знаходять любов, незважаючи на відмінність соціального статусу.

Джек — бідний хлопчина, який випадково потрапляє на борт, є пасажиром «третього класу», він художник і бачить у всьому красу. Троянда — дочка багатих батьків, які мріють вигідно видати її заміж. Вона і її батьки знаходяться в «першому класі», серед розкоші залів і комфорту кают. Зустріч молодих людей випадкова, але її результатом виявляється закоханість, яка здавалося б, повинна супроводжувати ним протягом усього життя і закінчитися щасливо. Але не все виявляється в підсумку таким прекрасним. Лайнер стикається з айсбергом, який завдає кораблю величезну пробоїну в днищі. Сюжет набирає трагічні обороти і починається все найцікавіше — катастрофа сягає свого апогею, наслідком чого стає хаос.

Натовп людей, які дізналися про те, що корабель тоне, впадає в божевілля і звіріє; паніка, яка охопила офіцерів корабля, змушує їх вчиняти вбивства і самогубства. Фільм Титанік (1997) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Кемерон
В ролях: Леонардо Дікапріо, Кейт Уінслет, Біллі Зейн, Кеті Бейтс, Френсіс Фішер, Глорія Стюарт, Білл Пекстон, Бернард Хілл, Девід Уорнер, Віктор Гарбер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress