Фільм Тітка Маша (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня російської мелодрами опинилася в будинку гостинний і дружній сім’ї. Довгий час вона перебувала в пошуки роботи і от, на цей раз пощастило. Тепер жінка буде доглядати за дитиною подружньої пари. Від Марії потрібна витримка і терпіння, оскільки справа ця дуже важлива. Батьки малюка багато працюють. Ганна мріє про запаморочливу кар’єру, докладає до цього всі свої зусилля. Від няні потрібна повна віддача. Перш ніж затвердити кандидатуру Марії на роль няні подружжя довго думали, але, все ж, прийняли її, вважаючи непоганим і гідним варіантом.

Таким чином, тітка Маша виявилася в будинку багатих людей. Тепер можна займатися справами і не думати про проблеми. Анна та її чоловік були задоволені своїм вибором, оскільки няня показувала себе з кращої сторони, виявляючи лише позитивні сторони характеру, а це важливо для кожного з батьків, який довірив дитину чужій людині. Підопічна Марія виявилася дуже милою і тямущою дівчинкою, вони швидко подружилися, що важливо для всіх. Час біг вперед. Марія перебувала в будинку з дівчинкою майже цілодобово. В результаті дівчинка стала називати Машу мамою! Фільм Тітка Маша 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Після цього ставлення Марії змінилося до дівчинки кардинальним чином. Справа в тому, що деякий час тому головною героїні довелося перенести важку вагітність і пологи, в результаті чого її дитина померла. Ця подія серйозно позначилося на долі жінки.

Режисер: Олександр Грабар
В ролях: Алла Юганова, Олександр Константинов, Марія Пирогова, Ольга Бранкевич, Софія Кравчук


загрузка...