загрузка...


Фільм «Тихе місце» переносить на занепалу ферму, де ледь животіє небагате сімейство. Батькам доводиться багато і наполегливо працювати, але отриманих копіткою працею грошей вистачає тільки на їжу і предмети першої необхідності. Глава сімейства, його дружина і двоє неповнолітніх дітей навчилися задовольнятися малим, не скаржитися на долю. Члени сімейства щиро сподіваються, що насупить одного разу просвіт і в їх похмурої життя. Непросте становище сім’ї спровоковане багатьма факторами, не в останню чергу місцем, де довелося оселитися з недавніх пір.

Колишні господарі кинули особняк і господарство. Очевидно, на те були вагомі причини. У ветхому та давно вимагає ремонту будинку немає електрики. Вечорами доводиться сидіти в напівтемряві, висвітлюючи кімнати гасової лампою. Саме цей примітивний прилад спровокував моторошні наслідки. Сімейство вирішило скоротати час за настільною грою. Син повівся необережно, перекинув лампу. Звук падаючого предмета розбудив зловісних істот, що мешкають в будинку і його околицях. Тепер становище сім’ї критичне, раніше спали монстри прокинулися, і готові розправитися з тими, хто потривожив їх сон.

Домочадцям доводиться вести себе вкрай тихо, не видаючи найменшого звуку. Лише в такому разі можна сподіватися вціліти в кошмарної колотнечі. Дивіться фільм «Тихе місце» 2018 і дізнаєтеся, чим закінчилася ця моторошна історія.

Режисер: Джон Красински
В ролях: Милли Симмондс, Ноа Джуп, Дорис МакКарти, Эмили Блант, Джон Красински, Эванджелина Каволи, Изекиль Каволи, Кейд Вудворд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress