Основні події драматичного історичного фільму «Тобол» розгортаються на території Сибіру. Центральним персонажем виявляється молодий чоловік на ім’я Іван Демарін, який за наказом Петра Першого змушений відправитися в далекі степи і навести там повний порядок. Його шлях лежить у прикордонне місто, яке віддалено нагадує неприступну фортецю. У Тобольську влаштувалися люди, що звикли жити за власними правилами, тому там постійно відбуваються різноманітні інтриги, що виливаються в жахливі наслідки. На землі засіли два князя, які підтримують смуту, таким чином наживаючись на безпечність власних громадян.

Зрозуміло, подібні махінації позначається на цілісності всієї держави, тому героєві належить знайти вихід з важкої ситуації і спробувати будь-якими способами напоумити знахабнілих правителів. Однак є і позитивні сторони — там він познайомився з чарівною дівчиною, яка забажала відправитися з ним подалі від злачних місць. Фільм Тобол (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але вирватися буде не просто, адже вся округа буквально оточена величезними полчищами джунгар. Це плем’я відрізняється особливою жорстокістю і норовить забрати територію під свої потреби.

Режисер: Ігор Зайцев
Актори: Ілля Маланін, Дмитро Назаров, Дмитро Дюжев, Євген Дятлов, Агата Муценіеце

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress