загрузка...


1981 рік. Італійська родина Ренці – подружжя Вітторіо і Маринелла і їх діти Елеонора і Маттео — приїжджає на літо в свій заміський будинок в Тоскані, щоб відпочити та насолодитися красою природи. Рік для всіх видався важкий. Вітторіо недавно переніс інфаркт, але проблеми з серцем не заважають йому завести інтрижку з жінкою. Підліток Маттео дізнається таємницю, і це остаточно псує відносини батька і сина. Елеонора минулого літа завагітніла. Тепер з маленькою донькою на руках, вона намагається знайти чоловіка, який погодився б дбати про неї і чужому дитину.

Маринелла з-за сімейних проблем тривалий час перебуває в депресії, мало говорить і все сильніше занурюється в свої сумні думки. Родина сподівається, що спільний відпочинок на природі серед мальовничих італійських пагорбів і долин, згуртує їх, але проблеми, взаємні претензії і образи невідступно слідують за ними. Все змінюється, коли в маєтку Ренці з’являється молодий хлопець Джуліо – студент, якого найняли в якості репетитора для Маттео, завалившего кілька шкільних предметів.

Джуліо виявляється веселим і добрим хлопцем. Він, зовсім ненавмисно, допоможе членам сім’ї Ренці вирішити всі їхні проблеми, а головне — почути і зрозуміти один одного. Фільм Того літа (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гуендалина Зампаньи
В ролях: Мішель Чезаре, Памела Виллорези, Алессандро Абер, Діан Флері, Jacopo Troiani

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress