Фільм Токіо! (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


​​​​Три різні історії від трьох режисерів об’єднані лише місцем дії — містом Токіо. У першому сюжеті йдеться про двох творчих людей. Брате і сестрі, які мріють підкорити мегаполіс. Вони переїжджають сюди в пошуках кращого життя, але поки не можуть відшукати свого мрія. Хлопець пробує себе в світі кінематографа, а ось дівчина відшукує абсолютно фантастичне покликання. Чи сприяє це її кар’єрі? У другій історії глядача знайомлять з дивною істотою. Воно тероризує все місто, лякає жителів. Багато, що бачили його, запевняють, що це напівлюдина, напівмонстр і проживає він в каналізації.

Цей звір причетний до низки викрадень, при цьому його цікавлять лише гроші і квіти. Вирок до смертної кари виповнюється, але монстр зникає загадковим чином. ​​У третій історії показаний юнак, який страждає на рідкісну соціофобію. Він боїться виходити на вулицю і спілкуватися з людьми. Одного разу з ним трапляється дивовижне. Хлопець закохується в дівчину, вона одного разу доставила йому піцу. Заради неї одинак готовий покинути свій притулок.

Але як тільки він це робить, починається землетрус. Як ця обставина вплине на подальшу долю всіх героїв? Чи буде у них спільна нитка, крім одного міста? Фільм Токіо! (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пон Джун-хо, Леос Каракс, Мішель Гондрі
В ролях: Дені Лаван, Аяко Фудзитани, Ре Касэ, Аюмі Іто, Нао Оморі, Сатосі Цумабуки, Кен Мицуиси, Юно Иригучи, Риэ Минэмура, Бен Хімура


загрузка...