Фільм Тому що я так хочу (2007) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Найбільша біль в життя Дафні Вайлдер – молодша дочка: дівчині катастрофічно не щастить з пошуком другої половинки. У той час як дві старші дочки жінки давним-давно знайшли своє щастя довірливою і сором’язливий Міллі постійно трапляються якісь непривабливі чоловіки (одружені, шизофреніки, негідні). Дафні, яка виховувала своїх кровинок без підтримки чоловіка, щиро переживає за молодшу і коли той кидає черговий залицяльник і розчарована дівчина вирішує не заводити серйозних стосунків, Вайлдер вирішує взяти ситуацію під свій контроль.

Турботлива мати розміщує на сайті знайомств від свого імені незвичайне оголошення: мовляв, вона шукає гідного супутника для своєї дочки. І успіх посміхається Дафні – на співбесіді в ресторані їй сподобався архітектор-трудоголік. Разом з респектабельним і симпатичним Джэйсоном старша Вайлдер розробляє грандіозний план, як підлаштувати зустріч молодих людей. Однак, Міллі знайомиться і з музикантом Джонні, якого в ресторані зацікавила ексцентрична Дафні зі своєю абсурдною ідеєю знайти нареченого для доньки – чоловік підлаштовує випадкову зустріч з дівчиною.

Не в силах вибрати з двох кавалерів більш гідного, Міллі приймає рішення зустрічатися з обома. Але до чого призведе подібна необачність? Фільм Тому що я так хочу (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Леманн
В ролях: Дайан Кітон, Менді Мур, Гебріел Махт, Том Еверетт Скотт, Лорен Грем, Пайпер Перабо, Стівен Коллінз, Тай Паниц, Метт Шампейн, Колін Фергюсон


загрузка...