Фільм Топ-модель (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Типовою провінціалки надано унікальний шанс стати знаменитістю. Столичний агент радить Еммі в терміново порядку прибути в Париж на дебютні проби. Коригування портфоліо займає небагато часу. Сусідкою по кімнаті стає Софія, що з’явилася недавно на житлоплощі проїздом з Мілана. Досвідчений наставник рекомендує довгоочікуваної гості проявити максимум здібностей, щоб справити враження на видатного майстра панорамного фотооб’єктива. Терплячий маестро Шейн Уайт вимагає від дебютантки виявити емоційність при вигляді оголеного незнайомця, якому уготована доля статиста.

Сором’язливість недавньої школярки не є достатнім виправданням для милої особи, яка потребує словах підбадьорення і заохочення. Відобразити невинне мить не вдається. Молодий геній надзвичайно привабливого ракурсу забракував вихідний матеріал. Фільм Топ-модель (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Особисте знайомство Емми в нічному клубі з кумиром манекенниць створює прецедент прийдешнього успіху і майбутньої взаємності відчуттів. Уайт розуміє наміри підопічною героїні всяку ціну стати затребуваним персонажем.

Режисер: Мадс Маттисен
В ролях: Марія Палм, Ед Скрейн, Ивонник Мюллер, Крістіан Абарт, Домінік Оллберн, Верджил Брэмли, Alexia Chicot, Тьєррі Анкиссе, Марко Ильсе, Elise Lissague


загрузка...