Фільм Торденшельд і Колд (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет представленої драматичної кінокомедії «Торденшельд і Колд» розгортається в 1720 році, на території королівства Данії. Тільки закінчилася кровопролитна Північна війна, і численні її учасники просто стали не потрібні уряду. Не у справ залишилися як прості солдати, так і їх командири, які здійснили немало подвигів у великому протистоянні. Одним з них і є головний герой картини, флотоводець на ім’я Петер Вессель Торденшельд.

Залишивши свій корабель, чоловік, не знаючи чим себе зайняти, відчуваючи свою незатребуваність, починає розгульний спосіб життя, він гуляє по шинках, намагаючись відшкодувати всі втрачені роки, і взяти від життя все, що забажає душа. Його вірний помічник, камердинер Колд, розуміє, що, таким чином, він не знайде щастя, і вирішує втрутитися в долю Торденшельда. Під його впливом, головний герой вирішує зупинитися, знайти собі застосування в житті, завести сім’ю. Фільм Торденшельд і Колд (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ось тільки цьому можуть перешкодити численні вороги чоловіки, які є і серед його співвітчизників, не бажають залишати головного героя картини в спокої. Чи зможе колишній флотоводець навести порядок у своєму житті і здійснити задумані плани?

Режисер: Генрік Рубен Генц
В ролях: Natalie Manduno, Якоб Офтебро, Давид Денсік, Джулі Аньет Ванг, Юель Спіра, Марі Хаммер Боду, Бьерн Чьелльман, Оле Кристоффер Эртвог, Йонас Хофф Офтебро, Кеннет М. Крістенсен


загрузка...