загрузка...


Георг, як і багато хто з його співвітчизників, вірив, що німецькі війська ніколи не з’являться в Парижі. Уявити рідне місто, вулицями якого стукають чоботи фашистських окупантів, було просто неможливо, і новини про те, ворожі війська ось-ось увійдуть до Парижа, здавалися чиєюсь безглуздою жартом. Не чекаючи розвитку подій, Георг забирає свого друга, який втратив обидві ноги, і встигає сісти в товарний поїзд, який везе втікачів у Марсель, подалі від жахів війни. Те, що в самий останній момент герою фільму вдається виїхати з Парижа, було справжнім везінням.

Трясучись в холодному вагоні, герой думало те, що йому робити далі, як раптово згадав про рукопис, що лежить серед речей, в поспіху зібраних в дорогу. Рукопис належав Вейделю, відомому письменнику, який не впорався з навалилися на нього негараздами, і наклав на себе руки в номері дешевого паризького готелю, перерізавши собі вени. Георг не знав, як вчинив би на місці письменника в його ситуації, але якщо той прийняв таке жахливе рішення, значить, не бачив іншого виходу. Щоб не думати про майбутнє, герой читав роман Вейделя, і несподівано знайшов лист його дружини, підписана «Марі». Перебравши папери, що лежать разом з рукописом, чоловік знаходить мексиканську візу на ім’я письменника.

Недалеко від Марселя, понівечений друг помирає. У розпачі від того, що сталося, Георг вирішує звернутися в посольство, і несподівано отримує шанс виїхати з країни. Фільм Транзит (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістіан Петцольд
Актори: Франц Роговський, Паула Бір, Годехард Гізі, Лілієн Бетман, Марьям Зорі, Барбара Ауер, Маттіас Брандт, Себастьян Хюльк, Емілі де Прессак, Антуан Оппенхайм

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress