Траса 318 відома у всьому світі як найдовша дорога, оточена мальовничими пейзажами. Її протяжність становить три тисячі верст, що з’єднують віддалені китайські поселення з гірськими районами загадкового Тибету. У цих екзотичних місцях довелося зустрітися двом мандрівницям, які вирішили об’єднатися і продовжити довгу мандрівку спільно. Красуня-китаянка і чарівна тибетка всупереч разючим зовнішніх відмінностей мали дуже схожим внутрішнім світом, змушує їх однаково сприймати деякі речі і мати ідентичні погляди на життєві пріоритети.

Кожна дівчина мала суто особисті, об’єктивні причини, що змусили здійснити таку довгу і непередбачувану подорож по незнайомих місцях. За спиною залишалося неприємне минуле, що не дозволяє продовжити нормальне існування. Щоб виправити доленосні помилки і отримати можливість заново побудувати майбутнє, потрібно пройти ряд випробувань, які чекають юних мандрівниць на шляху. Фільм Траса 318 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Просуваючись цілеспрямовано вперед, насолоджуючись прекрасними видами, вони не припускали наскільки небезпечні і непередбачувані події їм належить пережити зовсім скоро.

Режисер: Не Юньсин
В ролях: Юе Синь, Децзи та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress