загрузка...


«Тренер Картер» — фільм, заснований на реальних подіях. Кен Картер колись кував славу свого баскетбольного клубу, виходячи на паркет. Але ці часи позаду, кар’єра завершена, і життя не пов’язана з грою. Але коли йому надійшла пропозиція очолити шкільну команду, Картер відповів згодою. Для непростих хлопчаків з різним рівнем достатку в родинах, різними мріями і здібностями, він став більше ніж тренером. Команда середняків почала перетворюватися на переможців. Крім постановки гри тренер зайнявся їх дисципліною і зовнішнім виглядом.

Відтепер вони грали, виглядали і жили, як єдиний організм. Коли вчорашні невдахи, окрилені успіхом, перестали встигати за шкільним дисциплінам, Картер закрив спортзал і перестав виставляти команду на ігри чемпіонату. Це рішення багато вболівальників і навіть батьки прийняли в багнети, але тренер не відступив від свого рішення, переконавши в його правильності всю команду.

Рішучі заходи зробили свою дію: його гравці підтягнули позначки і ще більше згуртувалися, ставши найуспішнішою командою в історії школи. Фільм Тренер Картер (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Томас Картер
В ролях: Семюел Л. Джексон, Роб Браун, Роберт Річард, Рік Гонсалес, Нана Гбивонио, Энтвон Теннер, Ченнінг Татум, Ашанті, Тексас Беттл, Деніз Дауз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress