загрузка...


Невеликий американське містечко завжди був тихим і сонним, тут майже не було злочинів, а поліція існувала для покарання дрібних шахраїв і хуліганів, але в один з днів по всій території пронеслася страшна новина про вбивство дівчинки-підлітка. Минуло кілька місяців, убита горем старіюча мати часто з’являється в ділянці з питаннями про те, як просувається розслідування і коли буде покараний винуватець смерті її дочки, але отримує лише формальні відповіді.

Нещасна жінка вирішує, що треба боротися самостійно і замовляє три величезних білборда при в’їзді в місто з написами неоднозначного змісту. Вони прямо вказують на винність начальника — шерифа Вільяма Віллоубі. Відчайдушна жінка не збирається відступати, її боротьба тільки починається. Дочка була головним сенсом її життя, а тепер вона повинна помститися за смерть невинної дівчинки і простежити, щоб злочинець поніс заслужене покарання.

Поліцейські намагаються зробити з неї божевільну, але рекламні щити зробили свою справу і люди почали обурюватися бездіяльністю і халатністю. Фільм Три білборди на межі Еббінга, Міссурі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мартін МакДона
У ролях: Френсіс Макдорманд, Калеб Лендрі Джонс, Керрі Кондон, Сем Рокуелл, Алехандро Барріос, Джейсон Редфорд, Даррел Брітт-Гібсон, Вуді Харрельсон, Еббі Корніш, Рия Мей Етвуд

загрузка...