загрузка...


Доля звела їх на одній з вечірок в казковому Мадриді. Вони обидва такі різні і, здається, зовсім не підходять один одному. Бабі — домашня дівчина, спокійна, вихована і освічена. Вона з хорошої сім’ї. Романтична натура завжди мріяла про світлою і красиве кохання. Він навпаки, хуліган і постійний учасник вуличних заїздів на мотоциклах. Але совестное пригода об’єднало ці дві протилежності. Їх бурхливий роман розвивався з шаленою швидкістю. Батьки Баби були категорично проти цих відносин, адже Ачи ніколи не відрізнявся зразковою поведінкою. Він навіть пообіцяв коханої, більше не стає на слизький шлях, але не дотримав обіцянки.

Вони розлучилися, і молодий чоловік поїхав на кілька років в Англії. Хлопець повертається в Мадрид в надії відновити свої стосунки з Баби, але дівчина вже заручена з іншим. Засмучений колишній хуліган шукає розраду в обіймах іншої юної особи, пристрасно закоханої в брутального Ачі. На героїв фільму знову обрушуються серйозні неприємності, вони намагаються впоратися з навалившимися проблемами, але їм важко забути стару любов. Вони зустрічаються, довго розмовляють, обговорюючи теперішній і згадуючи своє минуле. Фільм Три метри над рівнем неба 3 (2019) дивитися в хорошій якості HD.

Ачи і Бабі намагалися знову бути разом, але відразу зрозуміли, що минулого не повернеш. Як далі складеться їхня доля? Які нові випробування і труднощі доведеться подолати головним героям у третьому сезоні?

Режисер: Фернандо Гонзалез Моліна
В ролях: Маріо Касас, Марія Вальверде, Альваро Сервантес, Марина Салас, Луїс Фернандес, Андреа Дуро, Нереа Камачо, Дієго Мартін, Христина Пласас, Хорді Бош

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress