Фільм Три особи (2018) дивитись онлайн в HD якості


Молода дівчина Марзиех родом з Ірану, де дуже суворі правила і її доля вже в ранньому віці була визначена. Але дівчина має свої плани на життя і найбільше хоче вирватися з рідних місць і стати відомою актрисою. Для втілення мрії вона надходить в консерваторію в Тегерані, де показує викладачам дуже гарні успіхи. Закінчивши її на відмінно, Марзієх їде дамою, щоб і батьки могли за неї порадіти. Але на цій поїздці все і закінчується. Батько і мати категорично налаштовані до мрії дочки і не дозволяють її виїхати у велике місто за славою. Замість всього цього вони сватають її з місцевим хлопцем, і починають приготування до весілля.

Молода актриса зовсім не згодна з таким поворотом подій і готова покінчити життя самогубством. От тільки остання надія на відомого режисера Джафара Панахі, якому вона примудряється нишком відправити відеопослання з благанням про допомогу. Той у свою чергу не може викинути з голови прохання Марзиех і відправляється на її порятунок зі своєю подругою. Але як він їй допоможе – він ще не знає, адже це чужа країна, де свої закони.

Тільки Джафар вважає, що потрібно хоча б спробувати, або ж просто викрасти дівчину. Які пригоди чекають його і подругу не відомо, але те, що це досить небезпечний вчинок вони обидва розуміють. Фільм Три особи (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джафар Панахі
Актори: Бехназ Джафарі, Джафар Панахі, Маржие Резаэй, Маеді Эртегаэй, Наргес Деларю


загрузка...