Вийшовши на волю, головний герой захоплюючого фільму «Три секунди» мріяв назавжди забути про події давніх років і почати життя спочатку. У минулому він був професійним військовим і служив у спецназі. Тільки вчинивши проступок, він потрапив до в’язниці. Життя в неволі здалося для нього справжніми тортурами. Переглянувши свої погляди на все, що сталося в його житті, герой вирішив, що нерозумно буде відмовлятися від можливості почати все з чистого аркуша. На волі його чекала сім’я, заради якої можна було пройти всі випробування. Тільки виявилося, що злочинне минуле не готове так просто відпускати чоловіка.

Будучи на волі, герой зіткнувся з представниками служби Федерального Бюро Розслідувань, які запропонували йому піти на угоду. Іншого вибору, як прийняти їх пропозицію, у чоловіка не було, а тому він взявся виконувати новий наказ. Фільм Три секунди (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перед ним постало завдання стати членом бандитського угруповання в Польщі, щоб вивести агентів ФБР на ватажка організації. Потрібно було не тільки стати своїм в клані, а й викрити лідера в збуті наркотиків.

Режисер: Андреа Ді Стефано
В ролях: Клайв Оуен, Юель Кіннаман, Ана де Армас, Розамунд Пайк, Коммон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress