Психологічна та напружена драма під назвою «Три світи» буде оповідати захоплюючу історію про трьох різнобічних людей, які між собою навіть не були знайомі. Кожна людина тут в деякій мірі буде схильний до експерименту, за допомогою чого будуть досліджувати його життя і долю. Головні герої виявляються жертвою, що знаходиться в руках у вчених. В результаті змішування трьох паралельних світів людина змушена прожити три абсолютно різних життя, в якій є свої спогади і нагальні проблеми. Головного героя будуть мучити постійні спогади, які значно отруювали його існування. Він абсолютно не може розібратися, яке життя він прожив.

І знайти вихід з ситуації, що склалася йому допоможе тільки вчений, для якого він став піддослідним об’єктом. В епіцентрі сюжету виявляється людина, яка здається звичайною тільки з першого погляду. Він живе в 3 світах, які схожі кожен на окреме життя. Вони не перетинаються між собою, але тим не менш мають загальну природу. Вся справа в тому, що наш герой одного разу був схильний до впливу наукового експерименту. Тепер він змушений переживати знову і знову всі свої спогади. Фільм Три світи (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони його буквально переслідують скрізь, де б він не був і не дають спокою. Що з ними робити герой картини поки не знає, але він наполегливо шукає шляхи виходи з цієї непростої ситуації.

Режисер: Амір Мотла
В ролях: Рей Діган, Грегорі Линингтон, Кітон Шайлер, Амір Мотла

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress