Боб Харріс був актором і користувався великою популярністю в Америці. Колись він був дуже затребуваним і режисери мріяли тільки про те, щоб він знімався саме в їх кінопроектах. У нього було багато шанувальників і найголовніше поруч весь час перебувала кохана жінка. У шлюбі він знаходиться протягом двадцяти п’яти років і від колишніх почуттів практично нічого не залишилося. Крім цього, він вже не був таким затребуваним до зйомок у фільмах. Все що йому доводилося, так це тільки зніматися в рекламі японського віскі під назвою Санторі. Для чоловіка цей ролик виявився єдиним заробітком.

Він відправляється в Японію і там заселяється в прекрасному готелі. Як тільки настав ранок, то він відразу ж приступив до своєї роботи. Ось тільки у нього стали виникати проблеми з перекладачкою і вона не могла донести до продюсера повної інформації. Як тільки настає ніч, то він відразу ж відправляється в готель і щоб хоч якось скрасити нудний вечір вирішує відвідати бар. Тут він абсолютно випадково знайомиться з чарівною особливою на ім’я Шарлотта, яка приїхала сюди зі своїм чоловіком. Фільм Труднощі перекладу (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона розповіла про те, що чоловік їй зовсім не приділяє уваги, так як весь час зайнятий лише роботою. Між героями кінострічки спалахують почуття, і вони вирішують насолодитися митями в чужій країні.

Режисер: Софія Коппола
В ролях: Білл Мюррей, Скарлетт Йоханссон, Джованні Рібізі, Ганна Феріс, Акіко Такэсита, Кадзуеси Минамимагое, Кадзуко Сибата, Таке, Рюитиро Баба, Акіра Ямагуті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress