Молоді люди часом не замислюються про наслідки, які можуть бути при незахищеному статевому акті. Вони думають про те, що з ними нічого страшного, просто напросто не може статися, тому вони особливо не переймаються з цього приводу. Молоді люди завжди хочуть якихось експериментів, а деякі зовсім воліють швидкоплинні романи, щоб задовольнити свої потреби. Однак чоловікам особливо не важливо, як відбуваються статевий контакт, а представниці прекрасної статі з-за цього можуть істотно постраждати. Втім, так сталося і з головними героями картини, які в молодості теж не думали про наслідки, але їх ситуація виявилася набагато складніше, ніж можна собі уявити.

В центрі уваги знаходиться чоловік, який до недавнього часу навіть не уявляв, що десь у нього є рідний син. Він жив своїм звичним життям і не замислювався про те, що коли-то міг зробити фатальну помилку. Втім, через деякий час йому належало все-таки дізнатися про те, що два десятки років тому його колишня подружка все-таки народила від нього дитину, але вирішила залишити це в таємниці. Фільм Туга (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона розуміла, що йому не потрібен цей дитина, адже сам головний герой в молодості неодноразово повторював це своїм партнеркам. Аріель був шокований даними звісткою, і ніхто не знає, як саме відреагує на дану новину чоловік, через двадцять років.

Режисер: Шабі Габізона
В ролях: Елла Армони, Шай Авиви, Шміль Бен Арі, Шмуель Едельман, Салім Дау, Адам Габэй

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress