загрузка...


Драматичний Південнокорейський фільм розповідає жахливу історію, що трапилася з чоловіком на ім’я Джунг Со. Тут присутні елементи психологічного трилера, тому любителі жанру оцінять кіно по достоїнству. Рекомендуємо картину подивитися всім онлайн, так як вона може трапитися з кожним. День Джун Со починався як зазвичай і не віщував нічого поганого. Але герой ще навіть не знає, що він стане бранцем тонелля. Він їхав на своїй машині у справах і проїжджав в одному з тунелів. Але саме в цей момент конструкція почала валитися. Водій намагався додати газу, щоб встигнути вискочити, але з іншого боку також стався обвал.

На автомобіль звалилися важкі конструкції, але Джунгу дивом вдалося вижити. Але попереду його чекає справжнє пекло. Герой виявився заблокований з обох сторін і тепер йому належить зробити все необхідне, щоб вижити. Йому пощастило, адже він зумів зв’язатися зі службою порятунку, і допомога близька. Але просто так розібрати завали і визволити бранця не вдасться.

Адже він опинився під тоннами важких брил і металу. З кожною годиною повітря і сил все менше. Але чи зуміє герой дочекатися допомоги або тунель стане його могилою? Фільм Тунель (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Сон-хун
В ролях: Ха Джон-у, Про Даль-су, Пе Ду-на, Е Су-джон, Чхве Дзі-хва, Кім Джон-су, Лі Сан-хі, Сон Бен-сук, Чон Сог-ен, Чо Хен-чхоль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress