Маленька дівчинка Ізабель побажала відвідати кладовище, де були поховані її рідні, для чого вона звернулася з проханням до своєї тітки, умовляючи її відвезти туди, але довгий час у її родички не знаходилося часу для цього. Ось тітка героїні і попросила свого хлопця побути трохи шофером Ізабель, він погодився, взяв з собою дівчину і відправився в шлях. Як тільки ці двоє дісталися до місця, дорослий попросив дитини, щоб той не брав з собою фотоапарат, але героїня не послухалася, а пішла до могилкам.

Коли вона розмовляла з надгробками і робила знімки, несподівано почула якісь звуки і пішла подивитися, що відбувається. Вона побачила священика, який читав молитву над опущеним в яму труною, а також чоловіка і жінку, які проводжали в останню путь померлого. Несподівано святий отець впав, а потім невідомий в масці застрелив і чоловіка, після чого показав своє обличчя, трохи поговорив з жінкою і вбив її. Ізабель зробила кілька знімків кілера, а потім кинулася до машини, але не змогла знайти ні хлопця тітки, ні ключів від авто. Вона повернулася на цвинтар і побачила, як вбивця вистрілив в того, хто її сюди привіз. Так як кілер зауважив дівчину і звернув увагу на її фотоапарат, він кинувся до неї … Героїня прибігла до старого будинку і почала барабанити в двері, їй відкрив Картер, який в минулому був солдатом. Цей чоловік не встиг як слід розпитати незнайомку про те, що привело її до нього, як був поранений в ногу, після чого він сховався на другому поверсі свого будинку, категорично відмовляючись віддавати дівчинку вбивці.

Оскільки Картер встиг поранити кілера, тепер результат цієї ситуації залежить від того, кому з двох чоловіків вдасться довше залишатися в свідомості. Фільм Тупик (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Адам Аллека
В ролях: Джон Тенч, Лоренс Фішберн, Елла Беллентайн, Джим Уотсон, Лаура ДеКартере, Джоанна Дуглас, Тед Атертон, Томас Джейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress