загрузка...


Вся життя Сари Пламмер ділиться на дві великі частини. Вдома вона – турботлива дружина і мати. На роботі – досвідчений агент ФБР. На такій посаді немає місця жалю, співчуття або невиправданої доброті. Боротьба зі злочинністю вимагає сталевих нервів і залізного характеру. Втім, від відсутності цих якостей Сара не страждає. Її надзвичайно цінують колеги по роботі, доручаючи їй найвідповідальніші завдання, з якими вона успішно справляється. Але є категорія людей, яким діяльність місіс Пламмер, м’яко сказати, не дуже-то по душі.

Одного разу під час перельоту Сари в Вашингтон в сусіднє крісло до неї підсаджується незнайома жінка, яка представляється, як Розалін. Вона вимагає від Сари видалення доказів причетності до скоєння злочину одного впливової особи. Якщо вона не зробить цього, загинуть її чоловік і син, яких за час, поки вона перебувала на борту літака, що взяли в заручники. Коли Сара видаляє інформацію, вона встигає ще й послати сигнал про допомогу колегам. Це відбувається перш, ніж літак потрапляє в зону турбулентності. Фільм Турбулентність 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Одночасно пораненого чоловіка героїні і її сина перевозять в інший район міста, але хлопчик встигає повідомити про це службу порятунку. ФБР знає, де перебувають заручники. Залишається найголовніше – встигнути їм допомогти…

Режисер: Надім Сума
В ролях: Діна Мейер, Вікторія Претт, Джастін Джонсон, Коул Картер, Кевін Интердонато, Нік Бейлли

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress