Коли людина віддає все своє життя улюбленій роботі, то навіть після виходу на пенсію колишні звички залишаються на тривалий час. Так сталося і з головним героєм картини, який все своє свідоме життя працював спочатку КДБ, а потім у ФСБ. Ілліч вже вийшов на заслужений відпочинок, але звичка стежити у нього все одно залишилася. Під час служби він вважався одним з кращих фахівців зовнішнього спостереження, якому вдавалося збирати будь-яку інформацію про психологічному стані об’єкта спостереження. За весь цей час йому вдалося досягти колосального успіху, тому він став справжнім професіоналом своєї справи.

Одного разу один хороший друг дізнався про те, що Ілліч продовжує стежити за іншими людьми, і відразу ж попросив закінчити сумнівну діяльність. Якщо ці люди дізнаються про те, що весь цей час за ними велася тотальне стеження, то тихій і спокійній життя головного героя прийде кінець. Ці люди можуть довести справу до суду, адже ніхто не був би в захваті від новини, що за ним спостерігає колишній співробітник ФСБ. Ілліч знаходиться на пенсії, тому йому необхідно думати зовсім про інші речі. Наприклад, про дачі чи якомусь санаторії, щоб поправити своє здоров’я. Незважаючи на це, чоловік не збирається припиняти стеження.

Одного разу він познайомився з чарівною дівчиною на ім’я Олена, яка відразу заявила про те, що ненавидить людей, які таємно збирають якусь інформацію про інших особистостей. Фільм Турецьке сідло (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Юсуп Разыков
В ролях: Валерій Маслов, Вероніка Кузнєцова, Віталій Даушев, Ганна Бєлєнька, Ілля Коврижних, Сергій Генкін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress