Аму – дуже відповідальна і порядна дівчина, яка приїхала з іншого села до своїх родичів. На станції вона зустрічається з милим хлопцем на ім’я Нанду, який погоджується підвезти її до будинку. По дорозі молоді заводять розмови про життя, релігію і сім’ю. Все це потроху зближує їх, і вони стають хорошими знайомими. Минуло кілька днів і двоє з різних сіл зустрічаються знову. Тепер вже між ними щось більше, ніж проста дружба. Аму погоджується піти на побачення з чоловіком, і так вони знайомляться ближче, дізнаються один про одного багато цікавого і в підсумку закохуються один в одного.

Це проклало дорогу тривалим відносинам, які стали чимось дивним у житті кожного з них. Однак не все так просто, як може здатися на перший погляд. Якісь обставини, що склалося в ході цих відносин, заважають двом закоханим бути разом. Дуже важко жити, коли весь світ проти тебе і твоєї другої половинки. Неможливо бути щасливими за таких обставин, що заважають любові, вічно тиснуть і стискаючі зсередини.

Зовсім невідомо, чи зможуть двоє закоханих подолати ці труднощі і бути разом, незважаючи на все, що звалилося на їхні голови. Фільм Тут (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аджіт Кумар
Актори: Шейн Нігам, Німіша Саджаян, Сурабхі, Аленсір Лей Лопес. Судха Коппа, Сунітха, Бабу Аннур, П. К., Віджаян Карантхур

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress