загрузка...


Антоніо-немолодий чоловік, який зумів грамотно розпорядитися внутрішнім потенціалом, побудувавши цілком успішне, благополучне життя. Він займає перспективну посаду, що приносить регулярний, високий заробіток. Хороші доходи дозволяють утримувати сім’ю, яка проживає в просторому особняку. Він постійно оточений увагою люблячих родичів, готових надати підтримку при виникненні проблем. Життя тече розмірено, не віщуючи серйозних неприємностей і в гіршу сторону кардинальних змін. Однак доля вирішує підкинути щасливому сім’янину неприємний сюрприз. Антоніо про наявність дізнається серйозного захворювання, негайного вимагає хірургічного втручання.

Його врятує від наближення смерті трансплантація донорської нирки. Отримавши шокуючу звістку, чоловік різко змінює колишні пріоритети, відмовляючись від стійких, багаторічних переконань. Бажання вижити будь-якими способами підштовхує на вчинення протизаконних дій, щоб отримати необхідний орган. Фільм Тварина (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Оскільки законні способи провести операцію не спрацювали, доводиться звернутися до послуг чорного ринку, де можна купити практично будь-який предмет за великі гроші.

Режисер: Армандо Бо
В ролях: Mariana Genesio Peña, Mercedes De Santis, Глорія Карра, Majo Chicar, Хоакін Фламмини, Veronica Calvo, Марсело Субиотто, Гільєрмо Франселья, Карла Петерсон, Федеріко Селлз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress