Фільм Тверде переконання (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюзанна-молода француженка, загибла в 2010 році при дивних, досить заплутаних обставинах. Незважаючи на неоднозначність ситуації, поліцейські без особливих розглядів звинуватили в смерті жінки її чоловіка, що знаходився в момент приїзду поліції поблизу від покійної дружини. Починається гучний процес над овдовілим чоловіком, що став переломним в його зруйнованій долі. Жаку Вітьє належало пережити безліч неприємних моментів, пов’язаних з тривалим розслідуванням. Проти нього висувалися незаперечні, достовірні факти, що підтверджують причетність вдівця до здійснення жахливого вчинку. Жителі Франції захоплено спостерігали за судовими засіданнями, широко освітлюваними в різних ЗМІ.

Ніхто не мав сумніву, що на лаві підсудних знаходиться холоднокровний вбивця, який намагається уникнути правосуддя. Однак існує людина, що не підтримує думки громадськості. Давня подруга Жака не збирається залишати нещасного без підтримки. Фільм Тверде переконання (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Нора переконана, що всі звинувачення сфабриковані, розслідування проводиться недобросовісно, цілеспрямовано вишукуючи докази вини обвинуваченого. Вона намагається знайти справжнього вбивцю, не боячись протистояти всьому суспільству.

Режисер: Антуан Рэймбо
В ролях: Філіп Дормуа, Жан Бенгиги, Франсуа Карон, Armande Boulanger, Марина Фоис, Франсуа Фенер, Жан-Клод Легэ, Філіп Юшан, Олів’є Гурме


загрузка...