У-ен закохався в Син-хі ще в старшій школі, коли вони вперше зустрілися. Одного разу він отримає запрошення на весілля тієї дівчини, яку любить більше всього свого життя. Молода людина так і не змогла зізнатися в почуттях своїй однокласниці. Вони закінчили школу, потім університет і з головою поринули в роботу. Наші герої ще багато разів перетиналися по життєвому шляху. А остання зустріч відбулася тоді, коли дівчина запросила У-ена на власне одруження. Тепер молода людина повинна змиритися з тим, що його любов пішла до іншого чоловіка. Ще в шкільні роки у Ен закохався в милу дівчини син Хі.

Вона була новенькою в класі, і зовсім не хотіла починати з ким-небудь відносини. Після знайомства з у Еном вона просить його прикинутися її хлопцем і саме з цього моменту починається їх дружба. У школі вони завжди були разом і навіть після випускного продовжували підтримувати стосунки. Син Хі завжди була для нашого героя більше ніж просто один, адже він її любив.

Однак з початком дорослого життя вони почали бачитися рідше і ось настає момент, коли У Єп отримує запрошення на весілля своєї кращої подруги. Фільм Твоя весілля (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лі сік-мерзлоти
Актори: Ен Руки-гван, смердить по-ен, зловив Гі-ен, до Гю-пхіль, Язь дзвінок-бом

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress