Фільм У Гонконзі вже завтра (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зважаючи на певні обставини, головна героїня опинилася в Гонконзі. Молода дівчина любить це місто, тому від такої подорожі ніколи б не відмовилася. Тут вона випадково знайомиться з чоловіком з Америки. Знайомство вийшло досить приємним, тому молоді люди вирішили почати спілкуватися. Саме в Гонконгу пройдуть перші зустрічі наодинці, романтичні побачення і прогулянки по нічному місту. В один момент дівчина усвідомлює, що вона зустріла чоловіка, якого ні в якому разі не можна відпускати. І американський емігрант розуміє, що він почав закохуватися в свою чарівну подругу.

Їм подобається проводити час разом – вони отримують неймовірне задоволення від самих банальних розмов. Не бачать ніяких недоліків один в одному – чи не це любов? Здавалося б, залишається тільки жити щасливо і насолоджуватися усіма принадами любові. Але сюжет фільму побудований таким чином, що він розповідає, що може статися, коли зустрічаєш дійсно потрібної людини, але зовсім не в той час – занадто пізно.

Історія кохання головних героїв може або зараз закінчитися, або триває вічно – потрібно лише зробити вибір, і він повинен бути правильним. Фільм У Гонконзі вже завтра (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Емілі Тинг
В ролях: Джеймі Чанг, Брайан Грінберг, Річард Н, Сара Ліан, Лоуренс С. Дікерсон, Ines Laimins, Joshua Wong, Zach Hines, Linda Trinh, Jaeden Cheng


загрузка...