Фільм У клітці (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Оскар є дванадцятирічним гондураським підлітком. Головний герой «У клітці» нічим не відрізняється від своїх однолітків. Одного разу він зробить вчинок, який кардинальним чином змінить його життя, практично переверне з ніг на голову. Вся справа в тому, що він втік з власного будинку. Оскар тримає шлях до Америки, щоб там знайти притулок. От тільки наш герой ще навіть не підозрює, які випробування чекають його попереду. Виявляється, він опинився в пастці еміграційної системи США. Хлопчик повинен спробувати знайти себе, а заодно боротися з законодавством США.

Гондурас не представляє ніяких соціальних перспектив для представників підростаючого покоління. Тому найбільш відважні юнаки і дівчата намагаються перебратися в більш розвинені держави, де у них з’явитися хоча б примарна надія на краще існування.

Однак Оскару в його 12 років не надто пощастило. Він дістався до США, проте потрапив в ув’язнення в спеціалізований табір для іноземних дітей, які порушили міграційні правила. Фільм У клітці (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Деніел Савка
Актори: Дженезіс Родрігез, Ентоні Гонсалес, Сара Мінник, Джонні Ортіз, Керрі Лазар


загрузка...