Фільм У космосі почуттів не буває (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Хлопець по імені Саймон страждає рідкісною хворобою за який його життя розписане по суворим правилам. У нього кожен день схожий на перед ведучий. Він їсть ту саму їжу, носить одяг одного кольору. У нього немає ні дівчини, ні друзів. Незважаючи на це, йому вдається знайти собі роботу. Він добре розбирається в точних науках і любить все пов’язане з космосом. Хлопець вважає, що в космосі не ніяких почуттів, яких у нього всі проблеми в житті. Кожен раз коли в нього виникають проблеми з навколишнім світом, які виходять за межі звичного, хлопець ховається у великій бочці, схожою на космічний корабель.

Людям складно зрозуміти, навіть батьки не можуть знайти з ним спільну мову. І тільки старший брат Сам, розуміє почуття, які він відчуває. Коли життя Саймона з батьками стала нестерпною, Сам вирішує забрати жити брата до себе. Цим рішенням залишається не задоволена дівчина Сама, яка кидає його через кілька тижнів після переїзду Саймона. Фільм У космосі почуттів не буває (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сам впадає в сильну депресію, однак і його молодший брат відчуває докори сумління, адже він розуміє, що стало причиною розставання. Звичний світ Саймона руйнується. Щоб хоч якось гармонізувати його, він вирішує знайти братові нову дівчину.

Режисер: Андреас Еманн
В ролях: Білл Скарсгард, Мартін Волстром, Сесілія Форсс, Софі Хемілтон, Кристоффер Берглунд, Джиммі Эдлунд, Сюзанна Торсон, Матс Квистрем, Пер Андерссон, Лотта Тейле


загрузка...