Фільм У лісі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Пост апокаліпсис фільм від канадського режисера Патриції Роземы пропонує глядачеві традиційний джентльменський набір цивілізації, яка перейшла межу, яка опинилася у вирі тотального хаосу – гори трупів, покинуті будинки і спорожнілі полиці магазинів, озвірілі вижили, поступово перетворюються в шалених тварин, боротьба за ресурси, стихійні групи, об’єднані спільною метою вижити будь-якою ціною, суворий чоловічий світ, в якому жінці немає місця, якщо вона не прийме чоловічі закони. Однак замість традиційного трешу і хоррора кіно на подібну тематику автор пропонує компактну рефлексивний драму з невеликим креном у бік трилера.

Дві героїні, сестри, проводять вихідні в своєму заміському будиночку В лісі, раптом виявляються без світла, телефонного і радіо сигналу і навіть без води. Спочатку сестри припускають, що сталася аварія, однак, вибравшись в найближчий населений пункт, усвідомлюють, що ситуація набагато страшніша.Вся країна вже занурювалася з головою в атмосферу хаосу і розрухи, а В лісі ще деякий час зберігалася ідилія миру і спокою. Фільм У лісі (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер все в минулому і дві сестри повинні докласти нелюдських зусиль, щоб вижити в цьому новому світі пост апокаліпсису, де людина людині – вовк, де двох беззахисних жінок сприймають як трофей, де надія – твій єдиний джерело енергії.

Режисер: Патриція Розема
В ролях: Еллен Пейдж, Еван Рейчел Вуд, Макс Мінгелла, Каллум Кіт Ренні, Майкл Еклунд, Венді Крюсон, Бетані Браун, Джордана Ларги, Саймон Лонгмор, Сенді Сидху


загрузка...