Фільм У минулі часи (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дитячі роки і юність легендарного боксера Ентоні Родрігеса були насиченими. Йому зірковому спортсмену є що згадати, повертаючись подумки в далекі вісімдесяті в неспокійний бруклінський район. Поліція часто навідувалася сюди, вважаючи дану територію неблагополучної, де процвітає бандитизм, безліч сумнівних закладів і нерідко тут і там чути постріли і чергові бандитські розборки. Ентоні не став винятком цього жорстокого світу, і рано пізнав усі «принади» насильства, бідності, образ та расизму з боку суспільства. Ентоні практично не знав батьківської любові і турботи, так як батько італієць завжди багато випивав і був хронічним безробітним, і до сина йому ніколи не було справи.

А турботлива мати пуэрториканка толком не пожила і померла в досить молодому віці. Для Родрігеса втрата улюбленої мами була відчутною втратою. Він з теплом згадував про неї і завжди намагався дотримуватися ті моральні підвалини, які вона розвинула в єдиному синові, не втрачаючи почуття належної гідності. До обдарованому хлопцеві проявляє інтерес місцевий кримінальний авторитет, коли юнак вирішив серйозно зайнятися боксом. Молодий чоловік працював самовіддано, мріючи про зіркову кар’єру, швидко ставши бійцем з прекрасною реакцією і навичками і серйозного противника.

Тим більше що бокс став тоді престижним видом бізнесу, і для тандему Девино і Родрігес все складалося як не можна добре. Кожен з них мав свою заповітну мету. Фільм У минулі часи 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол Боргезе
В ролях: Алек Болдуін, Майкл Медсен, Шеннен Доерті, Аннабелла Шиорра, Денні Гловер, Вільям ДеМео, Лілло Бранкато, Майк Тайсон, Джозеф Д’онофріо, Пол Боргезе


загрузка...