Фільм У пошуках Фелліні (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «У пошуках Фелліні» знайомить з юною Люсі, мешканкою невеликого міста в штаті Огайо. Дівчинка була єдиною дитиною в сім’ї. Мати надмірно опікала дочка. Часом турбота переростала в крайню форму тотальної опіки, ставала якоюсь подобою нагляду. У міру дорослішання дівчинки їй почало відверто набридати постійне втручання матері. Специфіка виховання своєрідно вплинула на психіку Люсі. Вона вкрай негативно ставиться до навколишнього світу, знаходячи справжнє задоволення лише в перегляді кінофільмів. Одним з найулюбленіших режисерів для юної американки став Федеріко Фелліні.

Дізнавшись, що великий майстер є італійцем, Люсі вирішила відправитися на його батьківщину. Дівчина твердо має намір зустрітися зі своїм кумиром. Мати, природно, виявилася категорично проти ідеї дочки. Жінка раніше неохоче відпускала Люсі з дому, а тут має бути настільки тривалу подорож на інший континент. Умовляння, попередження і навіть погрози матері не вплинули на дочку. Вона залишилася непохитною у своєму рішенні за всяку ціну побачитися з кінорежисером. Фільм У пошуках Фелліні (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Коли дівчині вдалося опинитися на італійській землі, їй відразу кинувся в очі дивовижний контраст з рідним Огайо. Сподіваючись реалізувати заповітну мрію, мандрівниця зустріла юного художника Анжело.

Режисер: Тарон Лекстон
В ролях: Марія Белло, Ксенія Соло, Мері Лінн Райскаб, Девід О’Доннелл, Бет Рісграф, Барбара Буше, Ненсі Картрайт, Андреа пришвартується, Ейпріл Мартуччо, Кім Еванс


загрузка...