Історія даного фільму розповідає про те, що не тільки діти можуть отримувати подарунки на Різдво від Санти, але часом і він сам стає об’єктом для надання своєї уваги з боку багатьох людей. Спробуйте побачити на власні очі, як містер Клаус отримав незвичайний подарунок — білого іграшкового цуценя. Через якийсь час подібне створення було жваво з використанням магічної великий різдвяної бурульки, що змусила його стати справжнісінькою собакою.

Багато хто чув про випадки справжнього чаклунства в межах північного полюса, але чи дійсно це так? Підтвердження цього факту є в даному дивовижному фільмі, в якому відбуваються справжні чудеса. Зовсім скоро ви будете готовими до того, щоб дізнатися все про неймовірні історії, і просто чарівних одиничних випадках, про які навіть подумати не можна було. Слідкуйте за розповіддю і долею маленького песика і всіх його нових друзів, що добре ставляться до нового члена суспільства, немов до рідної.

Тоді, під час пожвавлення щеня отримав ім’я Санта Лапуса, а зараз неймовірним чином той загубився в Нью-Йорку і його потрібно швидко відшукати, адже без нього Різдво не буде таким яскравим. Фільм У пошуках Санта-Клауса (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Террі Інгрем
У ролях: Ерін Краків, Найолл Меттер, П. Лінн Джонсон, Майкл Копса, Джим Торберн, алій Про Брайен, Уенді Мелік, Macie Juiles, Каллум Сигрем Ейрлі, Джордана Ларги

загрузка...