Однак на цей раз Паоло зосередиться виключно на режисурі, і це зрозуміло, оскільки завдання у нього дуже відповідальна. Справа в тому, що фільм задувался, як своєрідний бенефіс для двох прославлених голлівудських супер-зірок – британської актриси Хелен Міррен і канадця Дональда Сазерленда. Обидва вони володарі численних, найпрестижніших кінонагород, що знялися в не одному десятку фільмів, але ніколи не грали разом. Звести два таких талановитих людини в одному кадрі – завдання благородна і відповідальна, а тому вся авторська команда ставиться до завдання з усією мірою відповідальності.

Глядачі фільму «У пошуках свята» стануть свідками зворушливої сімейно драми. У центрі сюжету літня пара. Обидва вони розуміють, що життя підходить до фіналу, тим більше, що чоловік хворий на невиліковну хворобу, якої схильні багато людей в літньому віці, і яка названа ім’ям лікаря, який описав її симптоми – Альцгеймера. Тепер це ім’я звучить, як при говір з подовженим терміном виконання для багатьох літніх людей. Те що її коханій людині залишилося не багато в цьому житті гостро усвідомлює героїня, яку грає Міррен. Фільм У пошуках свята 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Наостанок обидва вони вирішують влаштувати собі останній в житті свято, і взявши в оренду трейлер відправляються в подорож по трасі 66, яка везе їх у дитинство – до веселощів і відчайдушності, яскравості і масі приголомшливих вражень – в Діснейленд.

Режисер: Паоло Вирдзи
В ролях: Хелен Міррен, Дональд Сазерленд, Кірсті Мітчел, Джошуа Мікель, Джанель Молоні, Шелле Рамос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress