Фільм У рівновазі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет фільму розповідає про життя двох уже немолодих людей. Їх життя наповнена постійними стресами. Як же важко одній людині справлятися з усіма труднощами життя. Саме в такій важкій ситуації головні герої і зустрічають один одного. Але ніколи нічого не буває просто і легко. Для того, щоб досягти спокою і рівноваги в своєму житті і стосунках головним героям належить розібратися в своєму внутрішньому світі і в своєму житті. Для цього доля і робить їм подарунок у вигляді один одного. В наслідок нещасного випадку на зйомках історичного кінофільму благополучний кінний каскадер Марк Гьермон виявляється паралізованим нижче пояса.

Для того, щоб підштовхнути його погодитися на мінімальну виплату, страхова фірма посилає свого самого доброго парламентера — Флоренс Кернел, але, між «мисливцем» і «жертвою» зароджується раптова симпатія. Марк Гермонт працює каскадером в кіно. Але одного разу після невдалого падіння він потрапляє в лікарню. В результаті половина його тіла стає паралізованим, що виявляється сильним ударом для героя. Фільм У рівновазі (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але невдачі на цьому не закінчуються: його страховку анулюють, і у нього зовсім не залишається грошей на лікування. Марк з нетерпінням чекає свого нового страхового агента, який виявляється привабливою дівчиною.

Режисер: Дені Деркур
В ролях: Альбер Дюпонтель, Сесіль Де Франс, Патрік Мілле, Філіп Дюкло, Кароль Франк, Антонін Габріеллі


загрузка...