Фільм У розрахунку (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джон Збіковскі в минулому був непоганим букмекером, а зараз він на милі. Одного разу головний герой «У розрахунку» знайомиться з молодою людиною, сином своєї колишньої подружки. Цей хлопчина займається бейсболом, що підштовхнуло Джона на те, щоб приймати ставки на ігри малої бейсбольної ліги. Ця обставина стала переломним моментом не тільки в житті Джона, адже він поступово став підніматися з фінансової кризи, але і для всіх городян. Вся справа в тому, що тепер у місті почалися заворушення, а точніше повний хаос, якому виною активність нашого букмекера.

Події захоплюючій американської драматичної кінострічки (All Square) переносять глядача в невелике містечко. Головний герой-місцевий букмекер на ім’я Джон Збіковскі. Зараз чоловік на мілині, та й до того ж, у нього залишилися борги, які все ще не погашені. Одного разу після вечірки Джон абсолютно раптово стає друзями з сином своєї колишньої дівчини, незважаючи на те, що Брайану всього дванадцять років.

І тепер чоловік вже планує як буде віддавати свої борги. Відтепер Джон у Лізі його сина робить прийом ставок на матчі. З цього часу не тільки в бейсбольній лізі, але і в місті панує сущий хаос. Фільм У розрахунку (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Хайамс
Актори: Майкл Келлі, Джессі Рей Шепс, Джош Лукас, Памела Адлон, Том Еверетт Скотт


загрузка...