загрузка...


Хейлі і Оуен почали зустрічатися ще в Нью-Йорку і продовжили відносини, переїхавши в Лос-Анджелес. Правда, хлопець наполіг на тому, щоб орендувати роздільне житло, тому що він поки що не готовий для спільного проживання і переходу на більш серйозний рівень взаємин. Якийсь час закохана дівчина мирилась з таким розкладом, але чим далі тягнеться їх любовний роман, тим більше нетерпіння відчуває дівчина, яку не просять приїхати разом. Нетерпіння змінюється роздратуванням, потім приходять спалахи гніву і люті, після однієї з яких хлопець каже, що з нього вистачить.

Замість спільного житла молода людина пропонує провести деякий час порізно, щоб розібратися в почуттях і впорядкувати думки. Коли стосунки молодої пари вичерпуються, вони вирішують розлучитися. Ось тільки так швидко забути один одного у них не виходить. Незабаром, у кожного з’являється свій власний, новий партнер. Так з однієї пари виникає дві. Проблема тільки одна. Щоб вони не робили порізно, згадувати один про одного, їм доводиться постійно. Бути може, вони поквапилися, і відносини ще можна було врятувати? Фільм У відносинах (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Забавні ситуації, говорять саме про це, а колишні кохані все частіше думають один про одного. Але ось чи зможуть вони знайти в собі сили і спробувати склеїти те, що вже зламано? Адже їхні нові стосунки зайшли вже так далеко.

Режисер: Сем Бойд
Актори: Емма Робертс, Майкл Ангарано, Дри Хемінгуей, Патрік Гібсон, Джей Елліс, Грета Лі, Джанет Монтгомері, Мелора Уолтерс, Гейл Ранкин, Андре Хайланд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress