Фільм У владі стихії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вони зустрілися на Таїті. Американка Тами і англієць Річард. Молоді, красиві, вільні, об’єднані загальним захопленням – вітрильним спортом. Проводячи багато часу разом, вони розуміють, що їх симпатія переросла в кохання. Прагнення не розлучатися, приводить їх до думки про тривалу подорож під вітрилами до берегів Каліфорнії. Шлях складний і далекий, але вони впевнені в своїх силах, і труднощі їх не лякають. Передчуваючи приємне плавання, вони відправляються в круїз. Але море повно сюрпризів і несподіванок, вона любить відчувати сміливців на міцність.

Дивлячись онлайн фільм «У владі стихії», Ви побачите, як недбале мандрівка перетворюється в пекло. Шторм налетів несподівано. Їх судно потрапило в епіцентр негоди. Хвилі вертіли яхту як тріску. Здавалося, цього божевілля не буде кінця. Від отриманих травм мандрівники втрачають свідомість. Прокинувшись, дівчина намагається допомогти хлопцеві, але у нього важке поранення голови. Йому потрібна операція. Ситуація ускладнюється тим, що корабель серйозно пошкоджений. Двигун не працює, рація розбита. Тисячі миль відокремлюють їх від землі.

Вона в розпачі. Тільки розуміння того, що від неї залежить життя коханого, надає їй сили. Вона повинна хоча б спробувати врятувати його, зараз їй не можна бути слабкою. Фільм У владі стихії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бальтасар Кормакур
В ролях: Шейлін Вудлі, Сем Клафлін, Джеффрі Томас, Темв Эшкрафт, Елізабет Хоторн, Грейс Палмер


загрузка...