До недавньої трагічної події Скотт жив буденним, звичним життям, спілкуванням насолоджуючись з коханою дівчиною, з якою перебував у серйозних взаєминах. Одного разу на закохану пару напали невідомі зловмисники, які мають намір жорстоко розправитися з жертвами. В результаті нападу дівчина загинула, а хлопець неймовірним чином смерті зміг уникнути. Після втрати людини близької він абсолютно інтерес до життя втратив і перетворився на добровільного затворника, який не бажає контактувати з навколишнім середовищем. Пережите потрясіння несприятливим чином відбилося на психоемоційному стані, його нестійким зробивши і практично неконтрольованим в моменти емоційних перепадів.

Щоб повернутися до нормального стану, чоловік вирішує в групу записатися підтримки, що має відповідну спрямованість. Відвідуючи психологічні тренінги, Скотт заводить знайомство з дивною жінкою, яка збирається використовувати нового знайомого для реалізації власних корисливих цілей. Вона неоднозначно натякає, що володіє достовірними відомостями про справжнього винуватця нещасть, які звалилися раптово на плечі самотнього чоловіка. Загадкова особа обіцяє, що трохи пізніше неодмінно розповість правду про злочинця, який убив беззахисну дівчину. Спочатку їм доводиться організувати спільне спостереження за лиходієм, що зруйнував щастя закоханої пари.

Під час своєрідного розслідування хлопець поступово починає підозрювати, що напарниця, яка запропонувала свої послуги, приховує від нього справжні наміри. Фільм Убий заради мене (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кайл Даунс
В ролях: Таша Еймс, Катрін Аннетт, Луїс Фернандес-Хіль, Чарлі Бабкок, Менді Амано, Ів Брайт

загрузка...