загрузка...


Головним героєм фільму став хлопчик Ян. Деякі люди вважають хлопчину дурником, але це його зовсім не лякає і не хвилює. Ян обдарований хлопчик, який мріє пов’язати своє життя з кунг-фу, він марить опанувати бойовими мистецтвами. Головний герой вирішив, що необхідно відправитися в село майстрів і самому стати майстром. Ян хотів одного — прославитися і вселяти страх і повагу лише одним своїм виглядом.

Ось тільки мрії так і залишаються мріями. Перший бій, в котрому необхідно було хлопцеві проявити себе і поборотися з сильною суперницею, закінчився для нього поразкою. Після цього всі майстри почали лояльніше ставитися до Яну негативно, і ніхто з них не захотів брати хлопця собі в учні. Один жебрак старий спостерігав за поєдинком, він перейнявся до Яну, поспівчував йому і вирішив взяти під своє заступництво. Через деякий час, головний герой став показувати непогані результати і це зовсім не дивно. Цей скромний жебрак старий є великим майстром бойових мистецтв. У чоловіка є чарівна донька Юнь, в яку Ян закохався з першого погляду. Тепер життя головного героя змінилася.

Колись до нього ставилися з презирством, але Ян зміг довести оточуючим, що здатний на багато що, що він не такий, як складається враження у кожного місцевого жителя… Фільм Учень майстра (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джунфен Бу
В ролях: Firdaus Rahman, Gemia Foo, В. Ханефі В. Су, Кріспіан Чан, Джералд Чю, Мастура Ахмад, Онг Чао Хонг, Шон Тобін, Бун Пін Кох, Nickson Cheng

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress