Фільм Удачі тобі, Буркотун (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Буркун хоче померти, тому що вся робота вже виконана і сенс життя пропав. Але разом з похмурими думками до нього несподівано приходить нова турбота. Його 17-річна внучка Софія опинилася в біді, і гостро потребує впертості і мудрості свого діда. Так Буркун знаходить новий сенс життя і бажання розкрити таємницю. Колючий, як їжак, старий і молода міська дівчина збираються разом. Дві половинки цілого готові злитися воєдино. У літнього старого вмирає дружина. Незабаром він вважає, що теж піде в інший світ і готується до цієї події. Робить труну для себе і прощається з друзями.

Але несподівано внучці потрібна була допомога дідуся. Він вирішує останнім часом для себе зробити щось корисне. У цій місії він не тільки зможе вирішити проблеми родички, але і знайде заново сенс життя. Буркун готується померти-все зроблено, і його дружина мертва. Він виготовляє свій власний труну, коли життя повертається раптово.

Внучка потрапила в неприємності і їй потрібні впертість і мудрість дідуся. Натомість Буркун отримує сенс для його життя і велике бажання розгадати таємницю. Фільм Удачі тобі, Буркотун (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тійна Люми
В ролях: Иикка Форсс, Хейккі Киннунен, Лотта Каихуа, Сату Туулі Karhu, Петра Фрэй, Сулеви Пелтола, Еліна Книхтиля, Яні Воланен, Янне Реинкаинен, Марі Перанкоски та інші


загрузка...