Фільм Удвох на крижині (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Розвиток онкологічного захворювання застає зненацька молодого музиканта. Клінічні обстеження, хіміотерапія та операції стають невід’ємною частиною напруженого життя Романа Осика. У фільмі «Удвох на крижині» переживання за рідну оркестр не залишають піаніста навіть у лікарні. Поруч бореться з наслідками хвороби стійка Юлія. Хворі зближуються на тлі страшної хвороби і спільних інтересів, а картини дівчата викликають захоплення юнака. Пара відгороджується від неприємних переживань, болю, нестатків і зосереджується один на одного, забуваючи про страхи, надихаючись взаємною симпатією.

Страшний діагноз підстьобує закоханих не озиратися на забобони, уникати хвилювань, відкинути сумніви і просто любити крізь часи, обставини. Але непевне щастя піддається атаці зачаївся монстра, здолати якого медицина ще нездатна. Цілющий ефект ліків і терапії для Юлі зводиться до нуля, а відновлена біль спустошує її свідомість, позбавляє організм квітучої краси та життєвої енергії. Душевні терзання Романа неможливо описати словами, його серце розривається від випадкової любові і болю можливої втрати.

Хлопець робить нестандартний метод лікування недуги коханої – організовує в лікарні міні-концерт, виконуючи Другий концерт Рахманінова. Фільм Удвох на крижині (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Валерій Ігнатьєв
В ролях: Володимир Диховічний, Єлизавета Саксина, Валерій Баринов, Маріанна Шульц, Євген Редько, Олександр Бобров, Поліна Козловська, Євгенія Каверау, Іван Шмаков, Діана Енакаева


загрузка...