Мрії допомагають людям виживати в будь-якому віці, і навіть якщо чоловік опустив голову, то всього лише один фільм, який показує історію мрії, зможе підняти його. Уілл Брэннан рідко мріяв, тому що для хлопчиків з притулків це взагалі не властиво. Єдине, що його цікавить — ігри Ліверпуля, але команда так далека, що все частіше це стає просто повсякденністю. Хлопчик знає, що десь далеко у нього є батько, але він йому зовсім не потрібен, Уїлл не особливо сподівається на зустріч з ним. Але на подив вихователів чоловік з’являється.

Він приносить у подарунок два квитки на матч і обнадіює Уілла тим, що вони обов’язково підуть туди разом. Такого щастя хлопчик не відчував ніколи, адже мало того, що він поїде в далекий Стамбул дивитися на улюблену команду, так він ще й поїде з батьком! Але навіть тут чоловік підводить сина, знову його, залишивши — він помирає. Щоб хоч якось вшанувати пам’ять батька, Уїлл вирішує відправитися туди самостійно. Фільм Уілл (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В дорозі він зустрічає Алекса, який колись сам був футболістом, а тепер найбільше хоче навіть не чути про такий вид спорту. Маленький Уїлл переконує його поїхати з собою, щоб знову зануритися в цей світ і зрозуміти, що мріяти не буде пізно ніколи.

Режисер: Еллен Перрі
В ролях: Деміен Льюїс, Боб Хоскінс, Ребека Стэтон, Кіран Уоллбэнкс, Перрі Эгглтон, Малкольм Сторрі, Еліс Крайдж, Брендон Робінсон, Джейн Марч, Карен Крин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress