загрузка...


Як говориться – протилежні люди завжди притягаються. Так трапляється, що абсолютно різні люди, які не мають ніякої схожості, навіть у скороминущих моментах, захоплюються життям один одного. Ніхто не може достовірно пояснити дане явище. Можливо, що такі люди просто напросто хочуть доповнити один одного зовсім іншими якостями, яких їм бракує. Однак це всього лише одне з пояснень того, що відбувається у свідомості того чи іншої людини, яка вирішує пов’язати своє життя з кимось схожим. Як ви думаєте, чи можуть такі романтичні стосунки закінчитися чимось хорошим і дійсно серйозним?

В центрі уваги знаходиться молодий чоловік, який все своє життя мріяв стати відомим художником. Він щосили намагався чимось здивувати публіку, але кожна така спроба закінчувалася тотальним провалом. Хлопцеві так і не вдалося відбутися в даній професійній діяльності, тому в якийсь момент він опустив руки. Саме в цей момент в його житті з’являється енергійна і красива молода дівчина. Це сталося в Каліфорнії на Веніс-біч. Фільм Уілл і Ліз (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Абсолютно різні люди раптом зрозуміли, що відчувають один до одного якісь почуття, які не можна пояснити словами. У якийсь момент між ними зав’язалися романтичні стосунки, але вони навіть не здогадуються, чим все це може закінчитися.

Режисер: Энсел Фарадж
В ролях: Нэйтан Вілсон, Крістін Такер, Кейт Ельсаессер, Жакі Блум, Габі Стюарт, Ерік Горлоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress