загрузка...


Іскорка любові спалахує між державним службовцем і працівником некомерційної гуманітарної організації, які працюють разом, а саме рятують трьох сірих китів, на жаль потрапили в пастку під льодом в Арктиці. До остраху банальні і правильні діалоги героїв, які грають в рамках фільмів для сім’ї, тут вони не дратують, а подаються як цілком розумні і, безумовно, потрібні. Навіть занадто натягнута гра головної героїні зовсім не псує загальну картину. Перипетії сюжету обгрунтовані і логічні.

Звичайно, ніяк не обійтися без непотрібних і стандартних любовних ліній в сюжеті «репортер-волонтер Грінпіс і їх відносини», але Голлівуд встановлює свої правила, а продюсери дали 40 мільйонів, тому необхідно підкоритися. Потім основне у фільмі – реалізація. Досить важко зняти сімейну драму про наших менших братів, не поринаючи з головою у кліше жанрів і не пропадаючи у вирі вже знятих фільмів на таку ж тематику. В цьому випадку потрібно відзначити вихід з цих рамок режисера: він прагне створити сімейний фільм про те, як рятують тварин для дорослих. У практично непомітних деталях, а саме в точних репліках героїв, виявляється ряд важливих тем.

Це взаємини місцевого народу Аляски, і питання збереження звичаїв в новому суспільстві, і постійний конфлікт з питань захисту природи, і жорсткі заходи прогресу людства і т.д. Фільм Усі люблять китів (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кен Куопис
В ролях: Дрю Беррімор, Джон Красінскі, Крістен Белл, Дермот Малруні, Тім Блейк Нельсон, Вінесса Шоу, Тед Денсон, Стівен Рут, Джон Майкл Хіггінс, Джеймс ЛеГрос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress